ATİK ELEKTRONİK 0216 455 84 17

Atik Elektronik İçerenköy Philips Servisi


Atik Elektronik Philips İstanbul İçerenköy servisi olarak,

 • Philips HD ve Full HD Plazma televizyonlar,
 • Philips LCD TV ve monitör,
 • Philips LED TV ve Projeksiyon
 • Philips Ev sinema sistemleri
 • Philips DVD ürünleri
 • Philips HD kamera
 • Philips Laptop ve Bilgisayar
 • Philips Beyaz eşyalarınızda

Karşınıza çıkabilecek teknik sorunları çözmek ve sizlere İçerenköy Philips Teknik Servisi olarak hizmet etmekteyiz.

İçerenköy Philips Servisi

TV ya da televizyonlar, bir vericiden elektromanyetik dalga şeklinde yayınlanan ses ve görüntülerin, hoparlörlü ve ekranlı elektronik alıcılar vasıtasıyla tekrardan ses ve görüntüye çevirmesini sağlayan haberleşme sistemidir.

Atik Elektronik İçerenköy Philips Teknik Servisi, Philips 4K, 8K, Philips HD ve Full HD plazma televizyonlar, Philips LCD TV ve monitör, Philips LED TV ve projeksiyon, Philips Ev sinema sistemleri, Philips DVD ürünleri, Philips HD kamera ve Philips beyaz eşyalarınızda karşınıza çıkabilecek her türlü Philips teknik servis ihtiyacını gidermek için çalışmaktayız. 
Online İçerenköy Philips Servisi

Philips Televizyon Servisi

Philips HD ve Full HD plazma televizyonlar, Philips LCD TV ve monitör, Philips LED TV, projeksiyon ve ev sinema sistemlerinin çalışma işlevinde fark ettiğiniz en ufak bir sorunun arkasında mutlaka teknik servis hizmeti almanız gereken bir teknik sorun bulunmaktadır. Bu durumlarda mutlaka bir Philips teknik servisi ile iletişime geçmelisiniz. Biz Atik Elektronik Philips servisi olarak, servis çağırmadan önce;

 • 1) Evinizin otomat sigortalarını
 • 2) Philips televizyonunuzun ya da Philips beyaz eşyanızın fişinin takılı olduğu prizi ve uzatma kablolarını,
 • 3) Philips televizyonunuza ya da Philips beyaz eşyanıza gelen elektrik bağlantısını

Kontrol etmenizi şiddetle önermekteyiz. Philips televizyonunuzla ilgili karşınıza çıkabilecek arıza, dikkate alınmadığı takdirde sizin için daha ekonomik olmayan durumlarla karşılamanıza yol açabilir. Lütfen bunları dikkate alınız ve mutlaka Philips yetkili teknik servisine başvurunuz. Özellikle Elektrik bağlantısıyla ilgili sıkıntılar kesinlikle göz ardı edilmemelidir. Televizyonunuzun bakımına da önem vermelisiniz. Televizyonunuzu temizlerken sulu bezler kullanmamalısınız. Televizyonunuzun üzerine örtü ve benzeri eşyalar konulmamalıdır. Bu televizyonunuzun fanını etkilediğinden ısınmasına sebep olacaktır.

İçerenköy Philips Televizyon Tamiri
0216 455 84 17

Atik Elektronik, Philips televizyonunuz için bakım, onarım, tamir, teknik arızalar, parça değişimi ve servis hizmetleri sunmaktadır. Atik Elektronik Philips İstanbul İçerenköy Philips Servisi, profesyonel çalışan uzman ekibiyle, İstanbul'un her bölgesinde 7 gün 24 saat kaliteli, hızlı ve güvenilir hizmet sunmaktadır. 
Atik Elektronik Philips İstanbul İçerenköy Servisi, kaliteli bir yaşam diler.